Vítejte na našich stránkách

Vítejte na webu Medicus Pilsensis, z. s. - spolku plzeňských mediků. Medicus Pilsensis je skupina tvořená studenty Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze. Navazuje na aktivity neoficianí skupiny která svojí činnost začala na přelomu roků 2007 a 2008. Pořádáme či spolupořádáme oblíbené studentské akce jako je INFOTOUR, FAKULTNÍ BURZA SKRIPT, MEDICKÁ BEÁNIE, VÁNOČNÍ SOUTĚŽ V BOWLINGU, VEČERNÍ VIZITA ...

____________________________________________

 

AKTUÁLNĚ

____________________________________

 

XVI. Večerní vizita

Fakultní turnaj v LASER GAME

První ročník turnaje v LASER GAME proběhne 7. března 2017. Utkají se mezi sebou čtyřčlenné týmy. Startovné činí 100,-Kč/os. V ceně vstupného je hra o putovní pohár a samozřejmě ani tentokrát se neobejdeme bez hodnotných věcných cen, za které děkujeme především:

  • Laser Game Plzeň
  • Escape Room
  • JIP - jazyková škola
  • Plzeňské želvy
  • PIZZA DOMA
  • Koloseum

Další informace na Facebooku

 

 

 

Vánoční soutěž v bowlingu Vol. 2

V úterý 13. prosince 2016 se celkem 8 týmů (1 z nich tým MePi) utkalo ve druhém ročníku soutěže v bowlingu. Klání bylo vyrovnané, ale nakonec zvítězil tým Strážci nemocnice
Fotografie z akce najdete na našem Facebooku.

 

XIV. Večerní vizita - Co pod mikroskopem nevidíme?

... aneb struny, knihy a jiné zbytečnosti.

Vážení přátelé,
je tu opět další beseda s názvem Večerní Vizita. Tentokráte naše pozvání vřele přijal Doc. MUDr. Mgr. Zbyněk Tonar, Ph.D. z Ústavu histologie a embryologie.

Přijďte si poslechnout vyprávění z jeho života. Dozvíte se, proč si vybral právě histologii a embryologii, čemu dalšímu se věnuje (a můžeme prozradit, že toho opravdu není málo) :). Také by rád řekl pár slov o zajímavých knihách a hudbě, protože citujeme pana docenta: "Jedním z takových přirozených jazyků dorozumění napříč časem i prostorem mezi lidmi je hudba." Kromě toho všeho si pro nás připravil krásné překvapení ve formě hudební vsuvky.

Jelikož si pan docent přednášek užívá až až, moc ocení aktivitu z vaší strany. Bude s vámi velmi rád diskutovat, proto si zvědaci připravte co nejvíce dotazů, bude na ně prostor nejen na konci, ale i během celého večera.

Těšíme se na vás!
Vaše MePi :)

 

MePi - Běžci: Znovuzrození

Už tě nebaví sedět na koleji nebo na bytě u knížek? Chtěl bys poznat nové kamarády a u toho udělat něco pro sebe? MePi - běžci jsou zpátky! Přijď si s námi opět zaběhat! Ve středu 30.11. ve 14:30 jsme si pro všechny malé i velké nadšence do běhání připravili několik soutěží a zábavných akcí. Na závěr jako odměnu pro vás budeme mít teplý svařák. :)

Více informací najdete v události na Facebooku

 

XIII. Večerní Vizita

MEDICI POD LAMPOU

Anketa studentů 2016

PRO PRVÁKY 2016-2022 - skupina na facebook-u

Byli jste přijati ke studiu a v říjnu nastupujete do prváku? Chtěli byste poznat své spolužáky ještě před začátkem školního roku? Pokud je Vaše odpověď kladná, tak právě proVás je tady: skupina na facebook-u
 

 

Zahradní slavnost 2016

Rozhodně neváhejte a vyražte ;-) Stojí to za to :)

Paliativní péče

Co můžeme jako zdravotníci udělat pro nevyléčitelně nemocné a umírající?
Máme jim co nabídnout? Jak mluvit o nepříznivé prognóze?
A je lepší umírat v nemocnici nebo doma?

Zveme Vás na besedu o paliativní péči s odborníky z praxe, která se koná 23.5. v 16:00 v učebně č. 1. v Šafránkově pavilonu LF UK v Plzni.

Beseda je součást osvětové kampaně Konec dobrý, všechno dobré

Novinky

Webová prezentace byla spuštěna

09.11.2014 10:49
Dnes byla spuštěna naše nová webová...
Záznamy: 22 - 22 ze 22
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Nabídka zaměstnání