Medická beánie 2014

19.10.2014 17:05

Jako již tradičně každý rok byli studenti 1. ročníku přivítáni na Lékařské fakultě v Plzni tím, že složili přísahu na ,,Čiháka“. Tato událost se konala 15.10.2014 v Pantheon Music Club v Plzni. Akci pořádalo studentské sdružení Medicus Pilsesnsis, z.s. za přispění Medici v Akci. Večer začínal ve 20:00 a byl plný soutěží a her. Nechyběla ani tombola, kde studenti měli šanci vyhrát mnoho zajímavých cen.

Měli jsme možnost udělat krátký rozhovor se Štěpánkou Třebovou, studentkou prvního ročníku, která nám sdělila své dojmy.

Odkud jste se dozvěděla o Medické Beánii?

,,Dozvěděla jsem se o tom od starší sestry a potažmo z facebooku. Přišla jsem, protože mi všichni starší říkali, že o to rozhodně nesmím přijít, a protože tam šli všichni ostatní a nechtěla jsem být černá ovce.“

Jak se Vám tato událost líbila?

,,Akce se mi líbila, bylo skvělé, že jsme se víc seznámili se spolužáky. Akorát co se týče organizace, ne vždy jsem zaregistrovala probíhající soutěže, příště by to chtělo asi podrobnější program, co se bude dít“.

Co byste řekla příštím prvním ročníkům?

,,Určitě by měli přijít, stojí to za to.“

Jsme rádi, že jsme slyšeli takto pozitivní ohlas a samozřejmě, je vždy co zlepšovat. Co se týká soutěží, ne vždy je možné mezi stovkami lidí něco ohlásit. Velmi děkujeme všem, kteří se na tomto zúčastnili a těšíme se na nový rok.

 

Tomáš Zajíc