XIII. Večerní Vizita - fotografie

10.11.2016 21:37

Doufáme, že jste se na úterní XIII. Večerní Vizitě s Doc. MUDr. Radimem Uzlem, CSc. bavili stejně jako náš tým MePi! Další fotografie naleznete jako vždy na naší  stránce na Facebooku .

Novinky

XVII. Večerní vizita

16.10.2017 21:43
Znáte Murphyho zákony? Jeden z hlavních zní: "Co se může pokazit, to se pokazí.". Jako podtitul si ho vybral prof. MUDr. Radim Černý, CSc., který laskavě přijal pozvání na naši další Večerní vizitu. Každý, kdo chodil na přednášky z biochemie, ví, že pan profesor pracoval s mnoha zajímavými lidmi,...

Fakultní burza skript 2017

04.10.2017 21:44
Ahoj! Tak jako každý rok pro Vás i letos pořádáme tuto, pro studijní účely důležitou, akci!!  Sháníte skripta nebo poznámky z přednášek? Máte skripta, nebo elektronické texty navíc? Chcete zpeněžit své poznámky? Právě pro Vás je tady fakultní burza skript, která proběhne v PONDĚLÍ 16. října...

Medická Beánie 2017

04.10.2017 21:41
Medická Beánie je neoficiální, leč povinný ceremoniál vítání nových tváří na naší jedinečné alma mater. :) Letos to bude obzvlášť veliké, protože se jedná od jubilejní 10. ročník této legendární akce! Těšit se můžete na: ☻ skládaní tradičního studentského slibu ☻ moderovanou show ☻ bohatou...

Infotour

28.09.2017 22:45
V neděli 1. října proběhne již tradiční Infotour pro studenty prvních ročníků. V 17:00 začne vše přednáškou ve Velké posluchárně na ŠAFu (o škole, SISu, zkouškách etc.), poté se rozdělíme do skupin a ukážeme vám důležitá místa v Plzni, které se vám budou určitě během studia hodit. Cestu...

XVI. Večerní vizita

25.04.2017 13:21
A je tu další beseda s názvem Večerní vizita. Tentokrát naše pozvání vřele přijal prof. MUDr. Martin Matějovič, Ph.D., přednosta I. interní kliniky nemocnice Lochotín. Tato nejen plzeňská osobnost Vám prozradí něco ze zákulisí svého života. Jak se dostal na medicínu? Jaké překážky a úspěchy ho...

XIV. Večerní vizita - Co pod mikroskopem nevidíme?

01.12.2016 22:34
... aneb struny, knihy a jiné zbytečnosti. Vážení přátelé, je tu opět další beseda s názvem Večerní Vizita. Tentokráte naše pozvání vřele přijal Doc. MUDr. Mgr. Zbyněk Tonar, Ph.D. z Ústavu histologie a embryologie. Přijďte si poslechnout vyprávění z jeho života. Dozvíte se, proč si vybral právě...

XIII. Večerní Vizita - fotografie

10.11.2016 21:37
Doufáme, že jste se na úterní XIII. Večerní Vizitě s Doc. MUDr. Radimem Uzlem, CSc. bavili stejně jako náš tým MePi! Další fotografie naleznete jako vždy na naší  stránce na Facebooku .

XIII: Večerní Vizita

23.10.2016 16:22
Vážení přátelé, je tu opět další beseda s názvem Večerní vizita. Tentokrát naše pozvání přijal Doc. MUDr. Radim Uzel, CSc. Gynekolog, sexuolog a člen vědecké rady Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu. Neváhejte se zeptat na všemožné dotazy a historky z jeho mnohaleté sexuologické...

MEDICI POD LAMPOU

18.10.2016 16:20
Medici v Akci a Medicus Pilsensis vás zvou na jedinečnou akci: ★ ☆ ★ ☆ MEDICI POD LAMPOU ★ ☆ ★ ☆ . . . . . . Slam poetry&Music Medic Party! . . . . Na středu 2. listopadu jsme si pro vás připravili skvělou akci, odlišnou od klasických párty, které děláváme :-) V Divadle pod Lampou exkluzivně...

XII. Večerní Vizita - MUDr. Jiří Růžička, Ph.D.

14.04.2016 15:21
Rychle a zběsile - tímto heslem se řídí náš další host Večerní vizity MUDr. Jiří Růžička, Ph. D., se kterým se potopíme do zážitků jeho všedního života. Kromě vyučování biofyziky na LFP má jako další náplň svého života práci na Záchranné službě a potápění... Rozhodně se nenudí. :) Určitě si...
1 | 2 | 3 >>